Maziva, oleje pro ložiska


Tříděno podle:
Zobrazit:
HUDY OLEJ NA KULIČKOVÁ LOŽISKA
106230 Speciální olej HUDY určený pro kuličková ložiska. Snižuje tření a zaručuje tak správný a plynulý chod...
HUDY OLEJ NA VOLNOBĚŽNÁ LOŽISKA
106231 Speciální olej HUDY určený pro udržbu a plynulý chod volnoběžných ložisek...
Lithiová vazelína
 TRA5148 Charakteristika   Lithiová vazelína slouží pro mazání radiálních a axiálních ložisek. Lithiovou vazelínu lze také použít pro mazání kuličkových diferenciálů a uzavřených převodů...
Vazelína pro axiální ložiska - 5ml
 TRA2717 Charakteristika   Speciální vazelína určená pro mazání axiálních ložisek...
Great Grease (8ml)
TLR77001CharakteristikaVysoce kvalitní syntetické mazivo s vysokým rozsahem pracovních teplot. Mazivo najde nejlepší uplatnění v mazání kloubů CV poloos, kuželových ozubených kol. Speciální příměsi za..
High-Pressure Black Grease (8ml)
TLR77000CharakteristikaSpeciální vazelína TLR High-Pressure Black Grease najde nejlepší uplatnění pro mazání axiálních ložisek a kuliček. Díky speciálním příměsím je zajištěna dobrá mazací funkce i př..
Mazivo na silikonové o-kroužky a těsnění (8ml)
TLR77002CharakteristikaVysoce kvalitní syntetické mazivo se speciálními přísadami pro mazání silikonových O-kroužků, aniž by docházelo k jejich nabobtnání. Brání jejich opotřebení a nežádoucímu tření ..
NANOPROTECH Auto Moto ANTICOR 150ml
NP-020CharakteristikaSprej Nanoprotech Auto Moto Anticor chrání před korozí, odstraňuje rez a dokonce odolá i slanému prostředí. Je ideální pro použití u aut, motocyklů, čtyřkolek. Antikorozní ochrana..
NANOPROTECH Auto Moto ANTICOR 75ml
NP-021CharakteristikaTrápí Vaše vozidlo rez, skřípající panty nebo zatuhlé zámky? Sprej Nanoprotech Auto Moto Anticor chrání před korozí, odstraňuje rez a dokonce odolá i slanému prostředí. Je ideální..
NANOPROTECH Auto Moto ELECTRIC 150ml
NP-010CharakteristikaNanoprotech Auto Moto Electric ochraňuje elektrické kontakty před oxidací a vlhkostí. Vytváří tenký film, který zajistí kvalitní elektrický kontakt. Silně odpuzuje vodu a vlhkost,..
NANOPROTECH Auto Moto ELECTRIC 75ml
NP-011CharakteristikaNanoprotech Auto Moto Electric ochraňuje elektrické kontakty před oxidací a vlhkostí. Vytváří tenký film, který zajistí kvalitní elektrický kontakt. Silně odpuzuje vodu a vlhkost,..
NANOPROTECH BICYCLE 150ml
NP-050CharakteristikaNanoprotech Bicycle je mazací, ochranný a antikorozní přípravek, který zajišťuje mazání částí, odpuzuje vodu, zamezuje usazování špíny a v neposlední řadě má antikorozní účinky. N..
NANOPROTECH BICYCLE 75ml
NP-051CharakteristikaNanoprotech Bicycle je mazací, ochranný a antikorozní přípravek, který zajišťuje mazání částí, odpuzuje vodu, zamezuje usazování špíny a v neposlední řadě má antikorozní účinky. N..
NANOPROTECH ELECTRIC 150ml
NP-030CharakteristikaNanoprotech Electric ochraňuje elektrické kontakty či plošné spoje před oxidací a vlhkostí. Silně odpuzuje vodu a vlhkost, proto můžete přípravkem znovu obnovit správnou funkci el..
NANOPROTECH ELECTRIC 75ml
NP-031CharakteristikaNanoprotech Electric ochraňuje elektrické kontakty či plošné spoje před oxidací a vlhkostí. Silně odpuzuje vodu a vlhkost, proto můžete přípravkem znovu obnovit správnou funkci el..
NANOPROTECH GUN 150ml
NP-060CharakteristikaPřípravek Nanoprotech Gun pro střelné zbraně odstraňuje usazeniny od střelného prachu a zbytků olova. Dále zajišťuje promazání a antikorozní ochranu kovových částí. Nenarušuje ost..
NANOPROTECH GUN 75ml
NP-061CharakteristikaPřípravek Nanoprotech Gun pro střelné zbraně odstraňuje usazeniny od střelného prachu a zbytků olova. Dále zajišťuje promazání a antikorozní ochranu kovových částí. Nenarušuje ost..
NANOPROTECH HOME 150ml
NP-040CharakteristikaNanoprotech Home slouží k odstranění rzi, vrzání a k antikorozní ochraně nářadí, zahradní techniky a strojů. Díky nanočásticím zaplní i ty nejmenší póry, odpuzuje vodu a snižuje t..
NANOPROTECH HOME 75ml
NP-041CharakteristikaNanoprotech Home slouží k odstranění rzi, vrzání a k antikorozní ochraně nářadí, zahradní techniky a strojů. Díky nanočásticím zaplní i ty nejmenší póry, odpuzuje vodu a snižuje t..
Optilube olej na kov a plasty 50ml
1OP10606Vysoce účinný mazací a ochranný olej na kovové a plastové otáčivé díly. Balení 50 ml s aplikačním nástavcem...
Silikon dif. mast - 4g na keranické kuličky
X103244Produkt neobsahuje látky klasifikované jako nebezpečné ve smyslu nařízení (ES) č. 1272/2008...
Silikonová vazelína 5ml
TRA1647CharakteristikaSilikonová vazelína Traxxas je vhodná pro mazání součástí, které mohou být v bezprostřednímu styku s vodou, např. křížové klouby, poloosy, otevřené částí převodovek a pod. Siliko..
UR převodovková TEFLONová mast (5ml)
UR0906SMast vhodná na mazání ložisek a převodů..
Vazelína na ocelové převody
LOSA99209CharakteristikaHledáte mazivo na ocelové převody? Tato vazelína od Losi je přímo vytvořena pro mazání těchto extrémně namáhaných části. ..
Vazelína pro mazání kuliček - 5ml
TRA2716CharakteristikaSpeciální vazelína určená pro mazaní kuličkových součástí zařízení. Její složení zajišťuje minimální opotřebení částí, má vysokou přilnavost i ke slinutým karbidům..
Zobrazuji 1 až 33 z 33 (celkem stran 1)