NANOPROTECH GNP BICYCLE Professional 300ml

Kód výrobku: NP-052
Dostupnost: Na skladě
459,00 Kč
Cena bez DPH: 379,34 Kč

Množství

 

NP-052

Charakteristika

Sprej využívá mikroskopické částice, které po aplikaci zaplní i ty nejmenší trhlinky, póry a nerovnosti. Ošetřený povrch se tak dokonale zarovná a vytvoří se na něm neproniknutelná bariéra, která odpudí vlhkost a zabrání korozi. Tenká vrstva nanočástic spolu se speciálním roztokem navíc silně sníží tření a působí tak jako dokonalé mazivo. Minimalizuje lepení nečistot. Odolá teplotám od -80 °C do +160 °C. Působí po dobu až 1 roku. Spotřeba: cca 50 ml na 1 m2.

Vlastnosti spreje NANOPROTECH GNP BICYCLE Professional 300ml

  • Promazává - je ideální na promazání všech mechanických částí kola, především jej doporučujeme aplikovat na řetěz. Roztok díky nanotechnologii působí přímo uvnitř jednotlivých spojů a řetěz tak vydrží promazán až čtyřikrát déle než při použití konkurenčních přípravků. Je vhodný také k ošetření bowdenů, řadícího systému, osy pedálů atd.
  • Chrání před korozí - roztok nanočástic chrání kovové povrchy před korozí, všechny mechanické části, zůstanou zakonzervovány. Mimo sezónu tak nezareznou a nezatuhnou ani ve vlhkém sklepě.
  • Lepí méně nečistot - řetěz zůstane dokonale promazaný, a přesto na povrchu suchý a chráněný tenkým filmem nanočástic. Proto na něm bude ulpívat méně nečistot než u běžně používaných maziv.
  • Voděodolný - sprej je nerozpustný a prakticky nesmyvatelný vodou, proto vydrží dlouhou dobu.
  • Prodlužuje životnost - nanočástice v roztoku zamezují také opotřebovávání mechanismů kola. Z testů a zkušeností zákazníků vyplývá, že ošetřené mechanismy, zejména řetězy, dosahují až čtyřikrát delší životnosti.
  • Jednoduchá aplikace - NANOPROTECH Bicycle je vybaven speciálním ventilem, který umožňuje aplikaci z každé polohy a roztok z něj vychází plynule už po prvním lehkém stisknutí.
ukázka ochrany

Jak sprej použít:

  1. Před nanesením sprej pečlivě protřepejte
  2. Na určený povrch stříkejte souvislou vrstvu (ze vzdálenosti 20-30 cm) nebo sprej použijte přímo na ošetřované místo
  3. Vyčkejte 10-15 minut od nanesení a následně přebytečný roztok setřete

Bezpečnostní upozornění

Varování! Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Při dodržení pokynů k použití nemá nebezpečné účinky na zdraví člověka. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.